Предлагаем монтаж отопления, установку котлов и бойлеров  
logo
 
 

Вход на сайт

login

Регистрация на сайте!
Забыли пароль?

 

Курсы НБУ

price

 

Полный список курсов валют
НБУ

 

Информация

info

 

 

Индикатор цен

price

НЕДВИЖИМОСТЬ - независимый украинский портал

 

Опрос

Ваш квартирный вопрос:
Решен
Пока не решен, но шансы есть
Не решен, и вряд ли решится

 

Реклама

 

 

Главная > Строительные компании > Астарта-Центр

search
Предмет поиска
Что искать:
Область:
Город:
Застройщики
Район города:
Запрос: (например: мебель)
Сбросить поиск

 

info

Каталог

Астарта-Центр
Астарта-Центр
регион : Киевская область
город : Киев
адрес : Ул.Щекавицкая 30/39,
Телефон: +38 (044) 593-11-19  
 

Відкрите акціонерне суспільство «Фірма «Астарта-Центр» - інвестиційний-будівельна компанія, яка інтенсивно розвивається, і активно увійшла до будівельної сфери професійного будівництва. Використовуючи сучасний досвід інвестування, цікаві проектні розробки, співробітничавши з найбільш підготовленими підрядними організаціями, фірма «Астарта-Центр» сміливо представила себе в сегменті житлової і офісної нерухомості високого класу.

Підприємство бере свій початок з 1904 року і має славну історію, розвиваючись з приватних майстерень до виробничого комплексу по випуску технологічного устаткування. Використовуючи новітній фінансовий менеджмент, фірма сьогодні зосередила свою діяльність на інвестуванні будівельних програм, обслуговуванні житлових і офісних комплексів, прагнучи забезпечити не тільки високу якість монтажних робіт, але і комфортні умови мешкання і роботи в експлуатованих об'єктах.
За останні роки ВАТ «Фірма «Астарта-Центр» проїнвестіровала більш за 60млн гривні в об'єкти історичного центру Києва – будівництво житлового комплексу по вул. Щекавицькій 30-39 на 302 квартири об'ємом більш 35тыс.кв.м. і офісно-розважальний центр КАНЬЙОН по ул.Ярославской 44 на 26тыс.м.кв.

Високий рівень кадрового складу дозволяє не тільки уміло виконувати поточні завдання, але і інтенсивно розробляти нові проекти.
За підсумками 2006года колектив фірми був удостоєний Диплома лауреата Всеукраїнської акції «Лідер товарів і послуг України 2006» в номінації «Будівництво і архітектура» за вагомий внесок в економічне зростання держави.


Добавить компанию >>

partners

Наши партнеры

Ukrainian Development PartnersАвантажЕкобуд

 

partners

Досье

Выдренко Виктор Николаевич
Выдренко Виктор Николаевич
Директор
Гранит

 

info

Реклама
 

info

Информация

 


 

partners

Облако тегов