Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!
Місто
Предлагаем монтаж отопления, установку котлов и бойлеров  
logo
 
 

Вход на сайт

login

Регистрация на сайте!
Забыли пароль?

 

Курсы НБУ

price

 

Полный список курсов валют
НБУ

 

Информация

info

 

 

Индикатор цен

price

НЕДВИЖИМОСТЬ - независимый украинский портал

 

Опрос

Ваш квартирный вопрос:
Решен
Пока не решен, но шансы есть
Не решен, и вряд ли решится

 

Реклама

 

 

Главная > Строительные компании > Місто

search
Предмет поиска
Что искать:
Область:
Город:
Застройщики
Район города:
Запрос: (например: мебель)
Сбросить поиск

 

info

Каталог

Місто
Місто
регион : Киевская область
город : Киев
адрес : ул. Автозаводская, 18-к,
Телефон: +38 (044) 390-51-16  
Президент: Ксензенко Валерий Петрович  

ТОВ «ІБК «Місто» працює на будівельному ринку з 2002 р. Основним завданням компанії є інвестування коштів в будівництво та реконструкцію житла. За період існування компанія зібрала команду професіоналів, які вирішують комплексні задачі від розробки концепції проекту до реалізації збудованого об’єкту нерухомості.
Сьогодні «ТОВ «ІБК «Місто» надійна установа, що володіє достатнім ресурсним потенціалом, широкими можливостями та вже має коло вдячних інвесторів, яке постійно розширюється завдяки наполегливій праці та успішно реалізованим проектам.
Серед здобутків компанії варто виділити завершені проекти - здані в експлуатацію житлові будинки в м. Бровари, вул. Черняхівського 21-А, та по вул. Постишева 1-В, в м. Вишневому, вул. Машинобудівників, 17-А. Не можна залишити поза увагою й житловий комплекс в Києві на вул. Ушакова, 1, що знаходиться на завершальній стадії будівництва. Загалом це становить близько 62 000 проінвестованих та побудованих квадратних метрів. Серед нових проектів розпочато будівництво в м. Вишневому, вул. Південна, 5.
Будівництво проводиться в установлені терміни та відповідає показникам якості. Дуже помітну роль в досягненні цього відіграли надійні партнери корпорації які приймали участь у реалізації всіх інвестиційно-будівельних проектів: БК «Місто» - генеральний підрядник, АБ «Банк Регіонального Розвитку» - постійний фінансовий партнер.
У найближчій перспективі - розробка та інвестування проектів житлових та офісних комплексів, загальною площею близько 200 000 кв.м. в м. Києві, Броварах та Вишневому, а також вихід з новими проектами на інвестиційний ринок АР Крим, а саме м. Алушти та Ялти.


Проекты компании:
Адмирал


Добавить компанию >>

partners

Наши партнеры

Ukrainian Development PartnersАвантажЕкобуд

 

partners

Досье

Ксензенко Валерий Петрович
Ксензенко Валерий Петрович
Президент
Місто

 

info

Реклама
 

info

Информация

 


 

partners

Облако тегов