Предлагаем монтаж отопления, установку котлов и бойлеров  
logo
 
 

Вход на сайт

login

Регистрация на сайте!
Забыли пароль?

 

Курсы НБУ

price

 

100  USD = 797.7000  UAH
100  EUR = 1129.5432  UAH
100  PLN = 261.1661  UAH
10  RUB = 2.6681  UAH
Полный список курсов валют
НБУ

 

Информация

info

 

 

Индикатор цен

price

НЕДВИЖИМОСТЬ - независимый украинский портал

 

Опрос

Ваш квартирный вопрос:
Решен
Пока не решен, но шансы есть
Не решен, и вряд ли решится

 

Реклама

Остекление террасы раздвижными - веранда остекление раздвижной www.glasspoint.net.

 

 

Главная > Страховые компании > Alico Aig Life

search
Предмет поиска
Что искать:
Область:
Город:
Страховые компании
Район города:
Запрос: (например: мебель)
Сбросить поиск

 

info

Каталог

Alico Aig Life
Alico Aig Life
регион : Киевская область
город : Киев
адрес : ул.Олеся Гончара, 84,
Телефон: +38 (044) 494-13-43  
Голова Правління: Гнатишак Андрій  

Українська компанія зі страхування життя, яка належить компанії American Life Insurance Company (ALICO) - світовому лідеру зі страхування життя, та входить до складу American International Group, Inc. (AIG). Компанія діє на українському ринку страхування життя відповідно до безстрокової ліцензії, виданої Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України серія АВ № 429825 від 15.10.2008 року (оновлена).

Із самого початку діяльності в Україні ALICO AIG Life має бездоганну репутацію завдяки своїм високоякісним страховим програмам, зразковому обслуговуванню та надійним фінансовим гарантіям.

Статутний капітал компанії та додатковий вкладений капітал є одними з найбільших серед компаній страхування життя в Україні та становлять 225 429 320, 00 UAH. Загальний обсяг зібраних премій у 2007 році склав 187,3 млн. гривень, а за 9 місяців 2008 року – 193,6 млн. гривень.

ALICO AIG Life є одним із лідерів ринку страхування життя в Україні. На сьогодні компанія має найбільшу частку українського ринку страхування життя, яка становить близько 30% (за даними Ліги Страхових Організацій України за 2007 рік).

Нині послугами компанії користуються близько 200 тисяч громадян України. Їхня довіра – найголовніше досягнення ALICO AIG Life.

Компанія пропонує не лише фінансову надійність своїм клієнтам, але й цікаві кар’єрні можливості енергійним, амбітним і далекоглядним професіоналам на умовах співпраці й партнерства в розповсюдженні фінансових послуг.

ALICO AIG Life постійно розширює свою діяльність за рахунок відкриття нових агентств, розробки нових страхових програм і підвищення рівня обслуговування клієнтів.

У переліку послуг ALICO AIG Life страхові програми для індивідуальних та корпоративних клієнтів, які поєднують у собі унікальний страховий захист, можливість накопичення коштів та інвестиції збережень із метою одержання прибутку.


Добавить компанию >>

partners

Наши партнеры

Ukrainian Development PartnersАвантажЕкобуд

 

partners

Досье

Гнатишак Андрій
Гнатишак Андрій
Голова Правління
Комфортбуд

 

info

Реклама
 

info

Информация

 


 

partners

Облако тегов