Предлагаем монтаж отопления, установку котлов и бойлеров  
logo
 
 

Вход на сайт

login

Регистрация на сайте!
Забыли пароль?

 

Курсы НБУ

price

 

100  USD = 797.7000  UAH
100  EUR = 1129.5432  UAH
100  PLN = 261.1661  UAH
10  RUB = 2.6681  UAH
Полный список курсов валют
НБУ

 

Информация

info

 

 

Индикатор цен

price

НЕДВИЖИМОСТЬ - независимый украинский портал

 

Опрос

Ваш квартирный вопрос:
Решен
Пока не решен, но шансы есть
Не решен, и вряд ли решится

 

Реклама

Автокресло для ребенка как выбрать выбор автокресла для ребенка avtokids.com.ua.

 

 

Главная > Жилые комплексы > Victoria

search
Предмет поиска
Что искать:
Область:
Город:
Жылые комплексы
Район города:
Запрос: (например: мебель)
Стоимость (грн.): От
до
Количество Комнат:

-

Дата введения в эксплуатацию:
Тип недвижимости:

 

info

Каталог

 

 

Victoria

Киевская область, Киев, пр. Победы, 119-121, Район города Святошинский
стандарт
для увеличения нажмите на фотографию
Контакт-Інвест
Время введения в эксплуатацию сдан
Отдел продаж:
ссылка на сайт проекта
Фотогалерея
Описание
Новий житловий комплекс "Victoria" створений саме для тих, хто дбає про співвідношення якість, ціна та час в повсякденному ритмі життя сучасного мегаполісу, вдало відображує новаторські тенденції сучасного будівництва та повністю підкорює їх конкретним задачам щодо створення максимально вигідних та комфортних умов для життя.

Житловий комплекс "Victoria" розроблено за індивідуальним проектом, в основу якого покладено використання найпрогресивніших технологій сьогодення, що поєднують в собі якості традиційних матеріалів з можливостями сучасного ефектного зовнішнього оздоблення. Комплекс складається з двох 25-поверхових монолітно-каркасних житлових будинків та 5-поверхового спорудження соціально-побутового призначення, що виразно виділяються поміж інших сусідніх житлових будинків району своєю надзвичайно оригінальною сучасною архітектурою.
Дополнительное описание
Завдяки оптимально цікавим планувальним рішенням, що дозволяють реалізовувати в подальшому ідеї майбутніх жильців відносно зонування та конфігурації приміщень, в комплексі пропонується широкий вибір однокімнатних, двокімнатних та трикімнатних квартир виключно вдало продуманого стандарту та розміру:

- 1-кімнатні квартири: 43,7м2 - 53,9 м2
- 2-кімнатні квартири: 70,9 м2 - 79,3 м2
- 3-кімнатні квартири: 82,9 м2 - 95,4 м2

Ексклюзивною частиною комплексу є пентхауси, кожен з яких являє собою розкішну та фешенебельну житлову зону верхнього рівня будівлі з чудовими панорамними краєвидами міста.

Для безпечного та комфортного проживання, комплекс збудовано за новітніми технологіями з використанням екологічно чистих будівельних матеріалів та оснащено сучасними інженерними мережами. Комплекс має вентильовані фасади для повсякчасного підтримування збалансованого мікроклімату приміщень, інстальовані металопластикові вікна, виконані із найкращих імпортних профілів з двокамерними склопакетами, що забезпечують надійну герметичність квартир, максимальний захист від рівня шуму, а також знижують втрату тепла в будинку; високошвидкісні, безшумні та комфортні ліфти OTIS - тріумфальні переможці світового ліфтобудування. Окрім цього на території комплексу передбачена служба індивідуального експлуатаційного обслуговування житлової будівлі.

Комплексний благоустрій території з облаштуванням паркової зони та дитячих майданчиків створює можливість приємно проводити час, відпочиваючи, граючи або прогулюючись на території житлового комплексу.

Невід'ємною частиною комплексу є наявність підземного паркінгу та можливість гостьового паркування біля будинку.

На першому та другому поверхах житлового комплексу "Victoria" розташувались приміщення соціальної інфраструктури - торговельні об'єкти, салони краси, салони побутового обслуговування тощо. Дані приміщення не є пересічними з житловими та мають власні відособлені входи.
Добавить компанию >>

partners

Наши партнеры

Ukrainian Development PartnersАвантажЕкобуд

 

partners

Досье

Соловйов Віктор Миколайович
Соловйов Віктор Миколайович
Директор
Реноме-Євробуд

 

info

Реклама
 

info

Информация

 


 

partners

Облако тегов