Предлагаем монтаж отопления, установку котлов и бойлеров  
logo
 
 

Вход на сайт

login

Регистрация на сайте!
Забыли пароль?

 

Курсы НБУ

price

 

Полный список курсов валют
НБУ

 

Информация

info

 

 

Индикатор цен

price

НЕДВИЖИМОСТЬ - независимый украинский портал

 

Опрос

Ваш квартирный вопрос:
Решен
Пока не решен, но шансы есть
Не решен, и вряд ли решится

 

Реклама

 

 

Главная > Каталог Досье > Кравченко Василь Іванович

search
Предмет поиска
Что искать:
Каталог Персоны
Запрос: (например: Иванов)
Сбросить поиск

 

info

Каталог

Кравченко Василь Іванович
Посада: Виконавчий секретар Будівельної палати України  
Компании :

Кравченко Василь Іванович народився у 1956 р. у м. Житомирі.

Доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України, член Президії Української муніципальної академії, академік цієї академії.

ОСВІТА

У 1981 р.закінчив з відзнакою Київський Державний університет імені Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Економіст - викладач політичної економії».

У 1985 р.закінчив аспірантуру Київського Державного університету імені Т. Г. Шевченка.

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

Працював робітником на промислових підприємствах, викладачем та головою профспілкового комітету у вищих навчальних закладах м. Житомира. Служив у Радянській Армії.

У 1985-1992 рр. – на керівних посадах у Житомирському обкомі Компартії України, Житомирському облвиконкомі, Житомирській облдержадміністрації.

1992-1994 рр. – головний консультант, завідувач відділом, заступник керівника Служби Президента України з питань територій.

1994-2003 рр. – заступник, перший заступник Директора Науково-дослідного фінансового інституту при Міністерстві фінансів України.

2003 - 2006 рр.– Президент Міжнародного інституту фінансів.

У 1993-1997 рр. двічі обирався Верховною Радою України членом Центральної виборчої комісії з виборів народних депутатів України та Президента України. Був членом Держаної комісії України з проведення адміністративної реформи, членом Національної Ради з узгодження діяльності загальнодержавних і регіональних органів та місцевого самоврядування, членом Комісії з питань реформи адміністративно-територіального устрою при Президентові України, а також інших консультативно-дорадчих органів при Президентові України та при Кабінеті Міністрів України, радником комітетів Верховної Ради України, відповідальним секретарем Наглядової Ради з проведення експерименту в житловому будівництві на базі АТ ХК «Київміськбуд». Член Правління фонду сприяння місцевому самоврядуванню при Президентові України.

Нагороджений відзнакою Президента України Орден «За заслуги» ІІІ ступеня, Почесними грамотами Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України, Подякою Голови Верховної Ради України. Спеціаліст в галузі фінансів, економіки, житлового будівництва.

Автор понад 200 наукових праць.partners

Наши партнеры

Ukrainian Development PartnersАвантажЕкобуд

 

partners

Досье

Бородатый Петр Семенович
Бородатый Петр Семенович
Председатель правления
Планета-Буд

 

info

Реклама
 

info

Информация

 


 

partners

Облако тегов