Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!
Крутилко Іван Лукич
Предлагаем монтаж отопления, установку котлов и бойлеров  
logo
 
 

Вход на сайт

login

Регистрация на сайте!
Забыли пароль?

 

Курсы НБУ

price

 

Полный список курсов валют
НБУ

 

Информация

info

 

 

Индикатор цен

price

НЕДВИЖИМОСТЬ - независимый украинский портал

 

Опрос

Ваш квартирный вопрос:
Решен
Пока не решен, но шансы есть
Не решен, и вряд ли решится

 

Реклама

 

 

Главная > Каталог Досье > Крутилко Іван Лукич

search
Предмет поиска
Что искать:
Каталог Персоны
Запрос: (например: Иванов)
Сбросить поиск

 

info

Каталог

Крутилко Іван Лукич
Посада: Генеральний директор  
Компании : Будівельний Альянс

Народився 20 квітня 1963 року у мальовничому селі Крижова Горохівського району Волинської області. Ріс у традиційній селянській родині, яка все своє життя працювала біля землі, поважала народні традиції.

Після закінчення будівельного факультету Червоноградського гірничого технікуму у 1985 році навчався у Українській Ордена Дружби Народів інституті інженерів водного господарства (1985-1989 р.) За фахом – інженер-будівельник.

Свої трудовий шлях розпочав інженером в Хмельницькому державному проектному інституті „Діпроцивільпромбуд”. Через два роки став ведучим інженером конструктивно-проектної майстерні №1 (КПМ-1), трохи згодом - керівником групи КПМ-1.

В 1994 Хмельницький державний проектний інститут „Діпроцивільпромбуд”, де працював Іван Лукич, зареєстровано як Хмельницьке колективне підприємство – проектний інститут „Цивільпромбуд”. В цьому ж році Іван Лукич призначений замісником директора по виробничим і комерційним питанням. З 1998 року працював головним інженером проекту в КПМ-1. З 21 жовтня 2002 року по переведенню з Хмельницького колективного підприємства – проектного інституту „Цивільпромбуд” стає директором товариства з обмеженою відповідальністю „Будівельний Альянс”.

Саме тут в „Будівельному Альянсі” Іван Лукич показав себе як відмінний господарник, умілий організатор будівництва, професіонал з питань проектування і будівництва адміністративних і житлових будинків, офісів, планування грошового обліку та кредитних ресурсів, оплати праці, бухгалтерського обліку. Завдяки особистим діловим якостям, вмінню ведення переговорів, старанності та високому професійному рівню Крутилка І.Л. налагоджено ділові стосунки з різними партнерами як з України , так і з закордону – наприклад, з Польщі, Італії, щодо співпраці по будівництву та проектуванню на території України.

За Хмельницьким регіональним рейтингом популярності „ЛЮДИНА РОКУ-2005” Іван Лукич є переможцем у номінації „Кращий роботодавець року 2006 ”, а також неодноразово нагороджувався грамотами міськвиконкому: за багаторічну, сумлінну та плідну працю, значний внесок в розбудову міста Хмельницького та з нагоди відзначення професійного свята – Дня Будівельника в 2005 році;за сумлінну, плідну працю та з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці в 2006 році. В 2007 році Івана Лукича нагороджено медаллю „За працю і звитягу”.

В червні 2007 року Крутилка Івана Лукича призначено Повноважним представником Будівельної палати України у Хмельницькій області. Метою створення Палати є сприяння розвитку будівельної та пов’язаних з нею галузей народного господарства, їх інтеграції у світову економіку, формуванню сучасної промислової, фінансової, торговельної інфраструктур, створенню сприятливих умов для підприємницької діяльності в сфері будівництва, всебічному розвиткові будівельної індустрії, науково-технічних і торговельних зв’язків між будівельниками України та будівельниками інших країн.

Іван Лукич постійно працює над підвищенням свого професійного рівня шляхом участі у семінарах і конференціях та впроваджує у виробництво нові прогресивні технології, що забезпечують високу прибутковість, рентабельність та стабільний фінансовий стан підприємства. Як керівник, він завжди цінує думку спеціалістів підприємства при вирішенні виробничих питань.partners

Наши партнеры

Ukrainian Development PartnersАвантажЕкобуд

 

partners

Досье

Бородатый Петр Семенович
Бородатый Петр Семенович
Председатель правления
Планета-Буд

 

info

Реклама
 

info

Информация

 


 

partners

Облако тегов