Предлагаем монтаж отопления, установку котлов и бойлеров  
logo
 
 

Вход на сайт

login

Регистрация на сайте!
Забыли пароль?

 

Курсы НБУ

price

 

100  USD = 797.7000  UAH
100  EUR = 1129.5432  UAH
100  PLN = 261.1661  UAH
10  RUB = 2.6681  UAH
Полный список курсов валют
НБУ

 

Информация

info

 

 

Индикатор цен

price

НЕДВИЖИМОСТЬ - независимый украинский портал

 

Опрос

Ваш квартирный вопрос:
Решен
Пока не решен, но шансы есть
Не решен, и вряд ли решится

 

Реклама

 

 

Главная > Каталог Досье > Ломако Василь Васильович

search
Предмет поиска
Что искать:
Каталог Персоны
Запрос: (например: Иванов)
Сбросить поиск

 

info

Каталог

Ломако Василь Васильович
Посада: Заступник директора  
Компании : Будівельний Альянс

Народився 2 лютого 1954 року. Свій трудовий шлях розпочав шофером на Сільгосптехніці з лютого 1972 року. Потім служив в лавах Радянської армії.

У 1974 році зарахований студентом Сільськогосподарської академії по спеціальності інженер-електрик. Після закінчення академії в 1979 році Василь Васильович прийнятий на посаду інженера-електрика в Хмельницьку обласну міжколгоспну спеціалізовану насіннєву станцію.

У жовтні 1982 року переведений на посаду старшого інженера відділу головного енергетика об’єднання „Хмельницькводоканал”. Там молодого ініціативного спеціаліста помітили і через два роки перевели на посаду начальника електротехнічного цеха.

У 1989 році – заступник головного інженера об’єднання „Хмельницькводоканал”. На цій посаді він працює десять років і в березні 1998 року переведений на посаду головного інженера, а в січні 2004 року – на посаду технічного директора об’єднання „Хмельницькводоканал”.

Василь Васильович обіймає посаду технічного директора до лютого 2007 року. У цей час отримує пропозицію працювати в будівельній компанії ТОВ „Будівельний Альянс”.

З 06 лютого 2007 року прийнятий на посаду начальника дільниці з будівництва інженерних мереж в ТОВ „Будівельний Альянс”. У грудні цього ж року переведений на посаду заступника генерального директора з сантехнічних та електромонтажних робіт.
За свій довгий трудовий шлях Ломако Василь Васильович неодноразово нагороджувався Почесними Грамотами та грошовими преміями.

Василя Васильовича Ломаку завжди поважали в колективі за активність, ініціативність, сумлінне ставлення до роботи. І в колективі товариства він проявив себе людиною відданою своїй справі, за короткий час роботи завоював повагу всіх працівників, і користується заслуженим авторитетом професіонала своєї справи.partners

Наши партнеры

Ukrainian Development PartnersАвантажЕкобуд

 

partners

Досье

Юшко Игорь Олегович
Юшко Игорь Олегович
Президент Украинской Национальной ипотечной ассоциации (УНИА)

 

info

Реклама
 

info

Информация

 


 

partners

Облако тегов