Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!
Ломако Василь Васильович
Предлагаем монтаж отопления, установку котлов и бойлеров  
logo
 
 

Вход на сайт

login

Регистрация на сайте!
Забыли пароль?

 

Курсы НБУ

price

 

Полный список курсов валют
НБУ

 

Информация

info

 

 

Индикатор цен

price

НЕДВИЖИМОСТЬ - независимый украинский портал

 

Опрос

Ваш квартирный вопрос:
Решен
Пока не решен, но шансы есть
Не решен, и вряд ли решится

 

Реклама

 

 

Главная > Каталог Досье > Ломако Василь Васильович

search
Предмет поиска
Что искать:
Каталог Персоны
Запрос: (например: Иванов)
Сбросить поиск

 

info

Каталог

Ломако Василь Васильович
Посада: Заступник директора  
Компании : Будівельний Альянс

Народився 2 лютого 1954 року. Свій трудовий шлях розпочав шофером на Сільгосптехніці з лютого 1972 року. Потім служив в лавах Радянської армії.

У 1974 році зарахований студентом Сільськогосподарської академії по спеціальності інженер-електрик. Після закінчення академії в 1979 році Василь Васильович прийнятий на посаду інженера-електрика в Хмельницьку обласну міжколгоспну спеціалізовану насіннєву станцію.

У жовтні 1982 року переведений на посаду старшого інженера відділу головного енергетика об’єднання „Хмельницькводоканал”. Там молодого ініціативного спеціаліста помітили і через два роки перевели на посаду начальника електротехнічного цеха.

У 1989 році – заступник головного інженера об’єднання „Хмельницькводоканал”. На цій посаді він працює десять років і в березні 1998 року переведений на посаду головного інженера, а в січні 2004 року – на посаду технічного директора об’єднання „Хмельницькводоканал”.

Василь Васильович обіймає посаду технічного директора до лютого 2007 року. У цей час отримує пропозицію працювати в будівельній компанії ТОВ „Будівельний Альянс”.

З 06 лютого 2007 року прийнятий на посаду начальника дільниці з будівництва інженерних мереж в ТОВ „Будівельний Альянс”. У грудні цього ж року переведений на посаду заступника генерального директора з сантехнічних та електромонтажних робіт.
За свій довгий трудовий шлях Ломако Василь Васильович неодноразово нагороджувався Почесними Грамотами та грошовими преміями.

Василя Васильовича Ломаку завжди поважали в колективі за активність, ініціативність, сумлінне ставлення до роботи. І в колективі товариства він проявив себе людиною відданою своїй справі, за короткий час роботи завоював повагу всіх працівників, і користується заслуженим авторитетом професіонала своєї справи.partners

Наши партнеры

Ukrainian Development PartnersАвантажЕкобуд

 

partners

Досье

Цыганок Александр Николаевич
Цыганок Александр Николаевич
Главный инженер
Планета-Буд

 

info

Реклама
 

info

Информация

 


 

partners

Облако тегов

 

 
 
 
T' href=Гvny