Предлагаем монтаж отопления, установку котлов и бойлеров  
logo
 
 

Вход на сайт

login

Регистрация на сайте!
Забыли пароль?

 

Курсы НБУ

price

 

100  USD = 797.7000  UAH
100  EUR = 1129.5432  UAH
100  PLN = 261.1661  UAH
10  RUB = 2.6681  UAH
Полный список курсов валют
НБУ

 

Информация

info

 

 

Индикатор цен

price

НЕДВИЖИМОСТЬ - независимый украинский портал

 

Опрос

Ваш квартирный вопрос:
Решен
Пока не решен, но шансы есть
Не решен, и вряд ли решится

 

Реклама

 

 

Главная > Каталог Досье > Мацак Валентин Миколайович

search
Предмет поиска
Что искать:
Каталог Персоны
Запрос: (например: Иванов)
Сбросить поиск

 

info

Каталог

Мацак Валентин Миколайович
Посада: Директор по виробництву  
Компании : Будівельний Альянс

Уродженець Дунаєвецького району Хмельницької області, все своє життя присвятив будівництву.

У 1978 році закінчив Кам’янець-Подільський будівельний технікум по спеціальності „Промислове та цивільне будівництво”. В цьому ж році розпочав свою трудову діяльність в колективному підприємстві „Промбуд-2” майстром-будівельником, де пропрацював 23 роки і пройшов шлях будівельника від майстра до виконуючого робіт. За цей час його неодноразово було нагороджено Почесними грамотами.

З 2003 року пов’язав свою трудову діяльність з товариством „Будівельний Альянс”. Тут починає свою роботу Мацак В.М. головним інженером, далі з листопада 2004 року обіймає посаду заступника директора ТОВ „Будівельний Альянс” і у кінці 2007 року переведений на посаду директора з виробництва товариства „Будівельний Альянс”. Валентину Миколайовичу поталанило брати безпосередню участь у створенні підприємтва; вчитись самому, а потім вчити робітників новим професіям; впроваджувати устаткування, інвентар, інструмент для виконання нових технологічних процесів. Так за участі Мацака В.М. застосовується новий прогресивний метод будівництва – лиття будинків методом монолітно-каркасних конструкцій з використанням збірної опалубки відомих фірм. Завдяки якісному проведенню будівельних робіт підприємство ТОВ „Будівельний Альянс” завоювало славу на теренах міста Хмельницького та Хмельницької області. Професіоналізм і натхнену самовіддачу улюбленій справі Мацака В.М. неодноразово відмічало керівництво ТОВ „Будівельного Альянсу” та місцеві органи влади, про що свідчать нагородні грамоти, а саме у серпні 2007 року Валентина Миколайовича нагороджено почесною грамотою Хмельницької міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі трудові досягнення та з нагоди відзначення професійного свята – Дня будівельника. У серпні 2008 р. нагороджено Почесною грамотою Міністерства регіонального розвитку та будівництва України за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі трудові досягнення та з нагоди відзначення професійного свята – Дня будівельника.

Валентин Миколайович – це будівельник-трудоголік, знає всі етапи будівництва й цінує улюблену професію. Його головна мета - бажання будувати, творити та прикрашати місто.partners

Наши партнеры

Ukrainian Development PartnersАвантажЕкобуд

 

partners

Досье

Кутовой Тарас
Кутовой Тарас
член Совета директоров компании «XXI Век», финансовый директор
XXI Век

 

info

Реклама
 

info

Информация

 


 

partners

Облако тегов