Предлагаем монтаж отопления, установку котлов и бойлеров  
logo
 
 

Вход на сайт

login

Регистрация на сайте!
Забыли пароль?

 

Курсы НБУ

price

 

100  USD = 797.7000  UAH
100  EUR = 1129.5432  UAH
100  PLN = 261.1661  UAH
10  RUB = 2.6681  UAH
Полный список курсов валют
НБУ

 

Информация

info

 

 

Индикатор цен

price

НЕДВИЖИМОСТЬ - независимый украинский портал

 

Опрос

Ваш квартирный вопрос:
Решен
Пока не решен, но шансы есть
Не решен, и вряд ли решится

 

Реклама

Все для раскрутки сайта серфинг www.sape.ru. - http://kompromis.info/ записи з тегом новини укр.

 

 

Главная > Каталог Досье > Мацак Валентин Миколайович

search
Предмет поиска
Что искать:
Каталог Персоны
Запрос: (например: Иванов)
Сбросить поиск

 

info

Каталог

Мацак Валентин Миколайович
Посада: Директор по виробництву  
Компании : Будівельний Альянс

Уродженець Дунаєвецького району Хмельницької області, все своє життя присвятив будівництву.

У 1978 році закінчив Кам’янець-Подільський будівельний технікум по спеціальності „Промислове та цивільне будівництво”. В цьому ж році розпочав свою трудову діяльність в колективному підприємстві „Промбуд-2” майстром-будівельником, де пропрацював 23 роки і пройшов шлях будівельника від майстра до виконуючого робіт. За цей час його неодноразово було нагороджено Почесними грамотами.

З 2003 року пов’язав свою трудову діяльність з товариством „Будівельний Альянс”. Тут починає свою роботу Мацак В.М. головним інженером, далі з листопада 2004 року обіймає посаду заступника директора ТОВ „Будівельний Альянс” і у кінці 2007 року переведений на посаду директора з виробництва товариства „Будівельний Альянс”. Валентину Миколайовичу поталанило брати безпосередню участь у створенні підприємтва; вчитись самому, а потім вчити робітників новим професіям; впроваджувати устаткування, інвентар, інструмент для виконання нових технологічних процесів. Так за участі Мацака В.М. застосовується новий прогресивний метод будівництва – лиття будинків методом монолітно-каркасних конструкцій з використанням збірної опалубки відомих фірм. Завдяки якісному проведенню будівельних робіт підприємство ТОВ „Будівельний Альянс” завоювало славу на теренах міста Хмельницького та Хмельницької області. Професіоналізм і натхнену самовіддачу улюбленій справі Мацака В.М. неодноразово відмічало керівництво ТОВ „Будівельного Альянсу” та місцеві органи влади, про що свідчать нагородні грамоти, а саме у серпні 2007 року Валентина Миколайовича нагороджено почесною грамотою Хмельницької міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі трудові досягнення та з нагоди відзначення професійного свята – Дня будівельника. У серпні 2008 р. нагороджено Почесною грамотою Міністерства регіонального розвитку та будівництва України за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі трудові досягнення та з нагоди відзначення професійного свята – Дня будівельника.

Валентин Миколайович – це будівельник-трудоголік, знає всі етапи будівництва й цінує улюблену професію. Його головна мета - бажання будувати, творити та прикрашати місто.partners

Наши партнеры

Ukrainian Development PartnersАвантажЕкобуд

 

partners

Досье

Горбаль Василий Михайлович
Горбаль Василий Михайлович
Член совета НБУ

 

info

Реклама
 

info

Информация

 


 

partners

Облако тегов